HakkımızdaAnadolu'nun doğal yöresel ürünlerini Türkiye'ye yaymak için yola çıkan firmamız 2015 yılının başlarında çalışmalara başlamıştır.  

Yöreselim, internet sitemizin dışında da sizlere alış veriş yapma imkanı sunmaktadır, akıllı cep telefonu ve tablet uygulamaları ile istediğiniz yerde alış veriş yapabilirsiniz.

Malatya’da kurulan Yöreselim siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için alanında uzman firmalar ile anlaşıyor ve bu firmaların üretmiş olduğu %100 doğal yöresel gıda ürünlerini Yöreselim garantisi ile sizlerle buluşturuyoruz. Amacımız, Anadolu’nun %100 doğal ürünlerini kalite- uygun fiyat ilkesi ile bir araya getirmek ve bu avantajlı imkanı siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Yöreselim Anadolu’yu bölge bölge, şehir şehir dolaşıp Anadolu’nun bütün farklı doğal lezzetlerini Yöreselim ismi altında toplama çabasındadır. Siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Yöreselim’de bulunmasını istediğiniz lezzetlere öncelik verilerek bu lezzetlerin sistemimizde kısa sürede yer almasını sağlayacağız.
 
Bu gün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecek olan Yöreselim ailesi siz değerli müşterilerimize teşekkür eder, esenlikler dileriz…
 


Adres: Kavaklıbağ Mahallesi Halep Caddesi Hasır Sokak Nur Apartmanı No:1/13 Battalgazi/Malatya
Telefon: 0 555 719 64 13 
E-posta: iletisim@yoreselim.com
Vergi Dairesi: Beydağı Vergi Dairesi
Vergi No: 217 042 3524